Posts Tagged ‘Progresul Pecica’

Progresul Pecica a obținut prima victorie pe teren propriu în

Articolul Pecica a spart gheața și acasă în retur! Stupar: „Joc destul de eficient, victorie meritată, ne dorim 6 puncte în ultimele meciuri de campionat” +FOTO apare prima dată în Sportarad.

Începând cu ora 17.00 vă vom relata în format Livetext

Articolul Live-text Liga a III-a, ora 17.00 : Progresul Pecica – Ghiroda și Giarmata Vii 0-0, Gloria LT Cermei – Progresul Ezeriș 0-0 apare prima dată în Sportarad.

Obișnuită să-și câștige punctele afară în retur, Progresul Pecica a

Articolul Marcator doar în deplasare în această primăvară, pecicanul Capătă vrea să spargă gheața cu Ghiroda: „Pentru locul 3 avem nevoie de toate punctele până la final” apare prima dată în Sportarad.

CS Dumbrăvița a întors-o pe Progresul Pecica într-un adevărat derby

Articolul Pecica a jucat doar o repriză la Dumbrăvița și pierde teren în lupta pentru locul 3! Stupar: „Am fost o altă echipă după pauză, pe final meritam un penalty” apare prima dată în Sportarad.

Începând cu ora 17.00 vă vom relata în format Live-text

Articolul Live-text Liga a III-a, ora 17.00 : CS Dumbrăvița – Progresul Pecica, Fortuna Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz Cermei apare prima dată în Sportarad.

Progresul Pecica și-a luat revanșa în fața lui ACS Poli,

Articolul Juniorul Răchită a marcat în Liga 3-a înainte de primul său tricou de titular la Pecica: „Să ne luăm revanșa și cu Dumbrăvița și să terminăm pe locul 3!” apare prima dată în Sportarad.

Două derby-uri județene pierdute pe teren propriu și alte două

Articolul Pecica și-a respectat statutul de favorită cu ACS Poli! „Mă bucur că am avut reacție și la al doilea eșec de acasă” v.s. Ionilă: „Scorul e mincinos” apare prima dată în Sportarad.

Livetext, ora 17.00: Șoimii Lipova – CSC Dumbrăvița, ACS Poli – Progresul Pecica

Etapa cu numărul 14 a Ligii a 3-a începe astăzi

Articolul Livetext, ora 17.00: Șoimii Lipova – CSC Dumbrăvița, ACS Poli – Progresul Pecica apare prima dată în Sportarad.

Calculele nu le-au prea ieșit pecicanilor după primele trei meciuri

Articolul „Pecicanul” Bilia se întoarce ca adversar pe „Electrica”! „Teoretic, ar trebui să avem prima șansă la victorie cu tinerii lui ACS Poli, dar am greși să-i subestimăm” apare prima dată în Sportarad.