Posts Tagged ‘remiza’

FC Botoșani a obținut un punct în prelungirile întâlnirii cu Sepsi Sfântu Gheorghe, iar prestația jucătorilor i-a enervat la culme pe suporterii prezenți la stadion. Aceștia au cerut demisia antrenorului Costel Enache, dar tehnicianul nu se lasă afectat de scandările

Articolul Suporterii botosăneni i-au cerut demisia lui Costel Enache: „E ok, dacă cineva are ce să-mi reproseze, înţeleg lucrul ăsta” apare prima dată în Sport Total FM.

Sepsi a pierdut din nou puncte în prelungiri! Eugen Neagoe: „Sunt foarte supărat”

Sepsi Sfântu Gheorghe a fost foarte aproape să câștige trei puncte pe terenul celor de la FC Botoșani, dar moldovenii au restabilit egalitatea în prelungirile întâlnirii, spre nemulțumiurea tehnicianului Eugen Neagoe. La scorul de 2-2 s-a încheiat partida, iar Neagoe

Articolul Sepsi a pierdut din nou puncte în prelungiri! Eugen Neagoe: „Sunt foarte supărat” apare prima dată în Sport Total FM.

Ilfovenii, dezamăgiți de arbitraj și salvați de Marinescu: „Portarul a fost adversarul arbitrului”

CS Afumați a remizat sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-1 cu Știința Miroslava, în cadrul etapei cu numărul 29 a Ligii a II-a. Olariu a deschis scorul pentru ilfoveni încă din minutul 6, iar Buhăcianu a restabilit egalitatea în minutul 33 și a închis jocul la scorul de 1-1. În partea secundă a jocului, echipele s-au ales cu câte un Citeste mai departe

FOTO | Petroliștii au profitat de pauză și au mers la Chiajna să facă galerie!

Concordia Chiajna II a disputat vineri, pe teren propriu, meciul împotriva formației FCM Alexandria, contând pentru etapa cu numărul 20 a Ligii a III-a. Ilfovenii au avut parte de susținători surpriză la această partidă. În tribunele Stadionului Concordia din Chiajna și-au făcut apariția câțiva suporteri ai Petrolului Ploiești, dar și o parte din jucători. Aceștia au profitat de faptul că Citeste mai departe

Augustin Călin, mulțumit de rezultat, dar: „Putea fi 2-1 pentru noi”

Augustin Călin s-a declarat mulțumit după rezultatul de egalitate obținut de echipa sa la Motru, scor 1-1 în cadrul etapei a 26-a a Ligii a II-a, dar este de părere că arbitrul a anulat un gol valabil marcat de CS Balotești. Click AICI pentru detalii despre meci „Sunt mulțumit, pentru că am întâlnit o echipă agresivă și bine așezată în Citeste mai departe

Remiză la Motru! Baloteștiul mai urcă un loc în clasament

CS Balotești a disputat joi, la Motru, meciul rămas restant din etapa cu numărul 26 a Ligii a II-a, ce trebuia să se dispute în urmă cu o lună, dar condițiile meteorologice nu au permis acest lucru. Pandurii Târgu Jiu a deschis scorul încă din debutul partidei, prin reușita lui Șut, care a stabilit și rezultatul primei reprize, 1-0 pentru Citeste mai departe

Meci nebun la Sfântu Gheorghe! FC Voluntari obține un punct în prelungiri

FC Voluntari a disputat luni, în deplasare, meciul din a doua etapă a play-out-ului Ligii I, împotriva formației Sepsi Sfântu Gheorghe. Ilfovenii au deschis scorul chiar înainte de pauză, intrând astfel, în avantaj la vestiare. Marinescu a fost cel care a transformat fără probleme o lovitură de la 11 metri. În partea secundă a jocului, covăsnenii au restabilit egalitatea în Citeste mai departe

CFR Dej, remiză cu Viitorul Feleacu într-un meci cu două eliminări. Cum arată clasamentul după prima etapă din 2018

CFR Dej şi Viitorul Feleacu au terminat la egalitate, 2-2, ultimul meci al etapei a 17-a din Liga a IV-a. Un joc care în urmă cu cinci zile nici măcar nu era programat, după ce Feleacu a anunţat că se retrage din campionat, s-a disputat până la urmă, cu Viitorul întărită mult faţă de turul […]

Paul Anton si Gabriel Enache, integralisti in meciul FC Anji – Rubin Kazan!

FC Anji si Rubin Kazan s-au duelat in cadrul etapei cu numarul 21 din prima liga a Rusiei, iar romanii Paul Anton si Gabriel Enache au fost integralisti pentru echipele lor. Cele doua formatii au incheiat la egalitate, scor 1-1,

The post Paul Anton si Gabriel Enache, integralisti in meciul FC Anji – Rubin Kazan! appeared first on Sport Total FM.

Dan Alexa, antrenorul Dunarii Calarasi, a vorbit in exclusivitate la Sport Total FM, despre primul meci disputat in acest an, contra echipei Hermannstadt, dar si despre starea terenurilor din Liga a II-a. „Cunoastem cu totii terenul din Balotesti, cred ca

The post AUDIO – EXCLUSIV / Dan Alexa cere amanarea etapei: „Este unul dintre cele mai proaste terenuri din Liga a II-a” appeared first on Sport Total FM.