Posts Tagged ‘suspendati’

Cinci fotbaliști suspendați și amendați, pentru că s-au bătut pe teren!

Totul s-a întâmplat la partida din campionatul chinez, dintre Yanbian Longding și Sichuan Minzu, disputat acum trei zile. În minutul 60 a izbucnit un conflict între cele două adversare, care s-a soldat cu o adevărată luptă de grup. Arbitrul a intervenit imediat și dictat cinci eliminări, după care a dat drumul din nou la meci. La doar o zi de Citeste mai departe

Viitor cenușiu, fără Gică și Ianis Hagi! „Trebuie să tragem concluzii și să revenim cu picioarele pe pământ”

În absența lui Gheorghe Hagi și Ianis Hagi, suspendați, Viitorul a pierdut neașteptat la Ovidiu, în fața lui Sepsi Sfântu Gheorghe, scor 2-3. Pe banca tehnică a echipei dobrogene s-a aflat „secundul” Cătălin Anghel, care nu a reușit să-și ducă elevii spre

După pauza competiţională CFR Cluj a primit vizita ocupantei locului doi în campionat, CS Universitatea Craiova. Partida dintre primele clasate a avut loc azi, 10 septembrie, de la ora 20:30 în Gruia şi s-a încheiat cu victoria feroviarilor, 2-1. Marcatorii serii au fost Culio (40), Balde (64), respectiv Gustavo (81). Prima repriză a început cu […]