Posts Tagged ‘tabere’

Unirea Dej, egal surpriză cu CFR Cluj 2. Cătălin Itu a jucat împotriva fostei sale echipe. Declaraţii din cele două tabere

Unirea Dej şi CFR Cluj 2 au terminat la egalitate, 0-0, meciul direct din etapa a treia a seriei a cincea din Liga a III-a. Rezultatul este o surpriză făcută de dejeni, având în vedere starea complet diferită din lotul celor două formaţii, CFR-iştii nereuşind să găsească drumul spre gol în cele 90 de minute. […]

Fault si cartonas rosu dupa prelungiri, in PMP Lugoj! Lupta dintre gastile din partid s-a lasat cu o noua excludere a consilierului local Fedor Masnita

PMP-istii lugojeni sunt bine impartiti pe tabere, una presedintelui PMP Timis, deputatul Cornel Sinmartinean si alta a vicepresedintelui CJ Timis, Roxana Iliescu. Fiindca nu se plac si fiecare ar vrea