Posts Tagged ‘Tibi Useriu’

Borna 0 din traseul Via Transilvanica a fost montată la Mănăstirea Putna. Porțiunea din Bucovina măsoară 136 de kilometri

Traseul Via Transilvanica, porțiunea din Bucovina care măsoară 136 de kilometri, a fost inaugurat luni, 22 iulie, la Mănăstirea unde a fost montată borna 0. La eveniment au fost prezenți ministrul apelor și pădurilor, Ioan Deneș, actorul Marcel Iureș, …

Un ministru și un mare actor vin la Putna să inaugureze traseul Via Transilvanica

Traseul Via Transilvanica, porțiunea din Bucovina care măsoară 136 de kilometri, va fi inaugurat luni, 22 iulie, la Putna, anunță organizatorul principal, Asociația Tășuleasa Social. La eveniment vor fi prezenți ministrul apelor și pădurilor, Ioan Dene…

Câştigătorul Ultramaratonului Arctic pentru a treia oară a revenit în ţară după cea mai dură competiţie la care a participat vreodată. În acest an, Tibi Uşeriu a avut de parcurs 617 kilometri în competiția de la Cercul Polar. Sportivul de

Articolul Tibi Ușeriu, câștigătorul Ultramaratonului Arctic, s-a întors acasă: ”Cred că exagerăm cu cea mai grea competiţie!” apare prima dată în Sport Total FM.