Posts Tagged ‘TSKA Sofia’

CFR Cluj, victorie cu ȚSKA Sofia în UEFA Europa League

CFR Cluj a debutat în faza grupelor din actuala ediție a UEFA Europa League cu o victorie, 2-0 în deplasare, în fața formației bulgare ȚSKA Sofia. Deși a fost dominată de vicecampioana Bulgariei în prima repriză, CFR și-a revenit după…Citește mai…

VIDEO / Keșeru a marcat din nou pentru Ludogoreț, în derby-ul cu ȚSKA Sofia! Atacantul se apropie de golul 100 în Bulgaria

Claudiu Keșeru este de neoprit și marchează pe bandă rulantă în Bulgaria, pentru Ludogoreț Razgrad. Românul a reușit să puncteze din nou în campionat, în derby-ul cu ȚSKA Sofia. Claudiu Keșeru a deschis scorul în minutul 29, cu capul, în

Haos la derby-ul Bulgariei! O polițistă a fost grav rănită de o bombă artizanală

Derby-ul de tradiție al fotbalului de la sud de Dunăre, ȚSKA Sofia – Levski Sofia, a fost din nou teatru de incidente provocate de ultrașii celor două mari rivale. Fanii oaspeților au fost de această dată protagoniștii derby-ului, încheiat la

Articolul Haos la derby-ul Bulgariei! O polițistă a fost grav rănită de o bombă artizanală apare prima dată în Sport Total FM.

Claudiu Keșeru își continuă forma excelentă din acest an cu un gol foarte important pentru Ludogoreț în meciul cu ȚSKA Sofia, încheiat cu 3-2 pentru echipa sa. Partida a contat pentru etapa a doua a play-off-ului campionatului Bulgariei. În minutul 84,

Articolul VIDEO / Claudiu Keșeru a contribuit la victoria dramatică obținută de Ludogoreț în derby-ul cu ȚSKA Sofia! apare prima dată în Sport Total FM.