Posts Tagged ‘turcia’

Marius Sumudica a pierdut pe terenul lui Antalyaspor, sambata, in etapa a 22-a din campionatul turc, iar in ultimele 8 partide, Kayserispor are doar o singura victorie! Gural a deschis scorul pentru gazde in minutul 60. Echipa lui Sumudica a

The post Sumudica ramane cu o victorie in ultimele 8 meciuri, dupa infrangerea de la Antalyaspor! Tehnicianul roman a intrat in conflict cu suporterii echipei gazda. VIDEO appeared first on Sport Total FM.

Marius Sumudica a obtinut doar un punct din meciul cu Sivasspor, duminica, in etapa 21 a campionatului turc. Robinho a deschis scorul pentru Sivasspor, in minutul 53, cu un sut incredibil de la peste 30 de metri. Silviu Lung jr

The post Kayserispor, remiza pe propriul teren, in Super Lig. Lung jr, invins de Robinho cu o „torpila” de la 30 de metri! VIDEO appeared first on Sport Total FM.

Echipa lui Marius Sumudica, eliminata din Cupa Turciei

Kayserispor, echipa antrenata de Marius Sumudica, a disputat miercuri, returul dublei manse din sferturile de finala ale Cupei Turciei, impotriva celor de la Akhisar Belediye. Dupa 1-0 pentru Akhisar in tur, Kayserispor a remizat pe teren propriu, scor 2-2 si

The post Echipa lui Marius Sumudica, eliminata din Cupa Turciei appeared first on Sport Total FM.

Echipa lui Marius Sumudica nu-si mai regaseste forma de anul trecut. In prima luna din 2018, Kayseri a inregistrat doar o victorie in patru meciuri oficiale, doua in Cupa si doua in campionat. Miercuri seara, Kayserispor a ajuns la al

The post Sumudica a fost eliminat, a facut scandal si ar putea fi suspendat! Kayserispor, la a treia infrangere consecutiva. VIDEO appeared first on Sport Total FM.

Revenire de senzatie la Dinamo! Un „caine” se intoarce in Romania

Dinamo a ramas fara cativa jucatori importanti in aceasta iarna, dar se pregateste sa dea lovitura prin repatrierea unui fotbalist roman. Potrivit Telekom Sport, Gabriel Torje este foarte aproape sa semneze din nou cu Dinamo, dupa ce fotbalistul in varsta

The post Revenire de senzatie la Dinamo! Un „caine” se intoarce in Romania appeared first on Sport Total FM.

Victorie pentru trupa lui Claudiu Niculescu in cel de-al doilea amical din Antalya

FC Voluntari a disputat cel de-al doilea meci amical al stagiului de pregatire din Antalya, impotriva gruparii bosniace NK Čelik Zenica. Ilfovenii au condus la pauza cu scorul de 1-0, dupa reusita lui Adrian Balan din minutul 37, iar in

The post Victorie pentru trupa lui Claudiu Niculescu in cel de-al doilea amical din Antalya appeared first on Sport Total FM.

FC Voluntari a câștigat cel de-al doilea amical din Turcia

FC Voluntari a disputat cel de-al doilea meci amical al stagiului de pregătire din Antalya, împotriva grupării bosniace NK Čelik Zenica. Ilfovenii au condus la pauză cu scorul de 1-0, după reușita lui Adrian Bălan din minutul 37, iar în partea secundă a jocului, Petre Ivanovici a majorat diferența în minutul 56. Bosniacii au marcat și ei în minutul 73, Citeste mai departe

Concordia Chiajna, două victorii în aceeași zi

Concordia Chiajna a disputat joi, ultima zi a stagiului de pregătire din Antalya, două partide de verificare, împotriva echipelor Neftchi Baku, respectiv FK Sumgayit. Primul meci s-a disputat începând cu ora 10:00, ora României, împotriva azerilor de la Neftchi Baku. Ilfovenii au învins la limită, scor 1-0, după golul reușit de către Cristescu în minutul 54. Pentru această partidă, Ion Citeste mai departe

Trupa lui Ion Moldovan a remizat in cel de-al treilea amical din Turcia

Concordia Chiajna a disputat marti, cel de-al treilea amical al stagiului de pregatire din Antalya, impotriva formatiei elvetiene Grasshopper Club Zurich. Ilfovenii au deschis scorul in minutul 17, cand Batin l-a lansat perfect pe Bumba, iar acesta din urma a

The post Trupa lui Ion Moldovan a remizat in cel de-al treilea amical din Turcia appeared first on Sport Total FM.

Paul Batin, gol și pasă de gol în cel de-al treilea amical din Antalya

Concordia Chiajna a disputat marți, cel de-al treilea amical al stagiului de pregătire din Antalya, împotriva formației elvețiene Grasshopper Club Zurich. Ilfovenii au deschis scorul în minutul 17, când Batin l-a lansat perfect pe Bumba, iar acesta din urmă a înscris la colțul lung. În minutul 32, Batin a majorat diferența, dar cu patru minute înainte de pauză, elevețienii au Citeste mai departe