Posts Tagged ‘Unirea – Ghiroda 2-2’

Pe val după victoria de sâmbătă la Hunedoara cu 2-3 și cea de marți pe ”Emilian Pavel” cu 2-0, CSC Ghiroda și Giarmata Vii a încheiat săptămâna cu 3 apariții printr-un gol înscris în prelungiri în Cetatea Marii Uniri de principalul marcator Alexandru Baranyi, final fericit, care a prelungit la 4 partide seria invincibilă a galben-albaștrilor, însă reușita la potou a asigurat doar o remiză, căci, deși au condus la pauză și până spre ultimul sfert de oră al întâlnirii din etapa a XXIII-a în Liga 3, bănățenii s-au văzut apoi conduși în ultimele minute ale meciului de la ora 17: AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CSC Ghiroda și Giarmata Vii 2-2 (0-1).

The post Baranyi egalează în prelungirile unui ”meci ciudat”: AFC Unirea 1924 – CSC Ghiroda & Giarmata Vii 2-2 (0-1) appeared first on sporttim.ro.