Posts Tagged ‘vardar skopje’

„Tigroaicele” și-au aflat adversarele din finala mică a Ligii Campionilor!

Vardar Skopje este a doua finalistă în Liga Campionilor la handbal feminin, după victoria fără dubii, scor 25-19, în fața lui Rostov-Don. Astfel, finala mică se joacă duminică, de la 16:15, între CSM București și Rostov-Don, iar marea finală le

Articolul „Tigroaicele” și-au aflat adversarele din finala mică a Ligii Campionilor! apare prima dată în Sport Total FM.

Confirmări ale favoritelor în turul sferturilor Ligii masculine a Campionilor!

Trei dintre cele patru meciuri ale primei manșe a sferturilor Ligii masculine a Campionilor la handbal masculin s-au încheiat cu victorii ale echipelor favorite, două fiind obținute în deplasare. Una s-a încheiat cu un rezultat nedecis. Vardar Skopje, deținătoarea trofeului,

Articolul Confirmări ale favoritelor în turul sferturilor Ligii masculine a Campionilor! apare prima dată în Sport Total FM.

CSM București a avut ghinion la tragerea la sorți, unde și-a aflat adversara din Final Four-ul de la Budapesta. Campioana României se va duela cu Gyor, iar cealaltă finalistă se va decide între Rostov Don și Vardar Skopje. Cele două

Articolul Ghinion teribil pentru CSM București: a căzut cu Gyor în semifinalele Ligii Campionilor! Reacția Cristinei Neagu apare prima dată în Sport Total FM.