Posts Tagged ‘Vasile Nicolae’

FC Voluntari 2 mizează pe experienţă. Vasile Nicolae, ultima achiziţie

FC Voluntari 2 va schimba strategia pentru următoarea stagiune Datori sezonul trecut, după un retur foarte modest, ilfovenii de la echipa secundă a Voluntariului nu mai vor să traverseze un campionat următor la acelaşi nivel. Conducătorii echipei vor schimba, în această vară, strategia echipei urmând să mizeze şi pe o serie de jucători cu experienţă. Primul nume la acest capitol Citeste mai departe

Ursu caută formula ideală. Alte două amicale pentru CS Balotești

CS Balotești susține ultimele două jocuri de verificare înaintea startului în noul sezon Trupa pregătită de Emil Ursu va continua și în această săptămână seria partidelor de verificare. Primul test care urmează este miercuri cu o altă colegă de eșalon, CS Mioveni. Săptămâna se va încheia cu un meci de verificare cu CS Tunari ca o repetiție generală înaintea startului Citeste mai departe

Alb-violeții secund divizionari timișoreni au punctat mijlocul celei de-a doua săptămâni de cantonament prin cel de-al șaselea meci amical jucat în perioada pregătirilor de iarnă, elevii lui Bogdan Andone, și cu alte noutăți în efectiv, semnând a patra victorie în invincibilele verificări hibernale, dar încheind totodată și cea de-a patra întâlnire consecutivă fără a primi gol: ASU Politehnica – CSM Lugoj 2-0 (1-0).

The post Nicolae intră după pauză și debutează cu gol pentru ASU Politehnica: 2-0 (1-0) cu CSM Lugoj. FOTO + declarații Andone, Petruescu appeared first on sporttim.ro.