Start in Liga 5 si Liga 6-Delegari arbitri

Dupa pauza de iarna, duminica 17.03.2019 ia start liga a 5 a  alaturi de liga a 6 a si propune meciuri foarte interesante

 

Liga a-V-a Seria I  Duminica  17.03.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS VIITORUL SACENI     – 
Liviu Floricel – Lucian Epure, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure – Leonard Epure, Cristian Jalva (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) A.S. VIITORUL BLEJESTI – A.S. GLORIA MERISANI     – 
Sorin Manea (Alexandria) – Alexandru Dinca (Videle), Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Andrei Pavel (Alexandria), Cristian Ciolan (Plosca) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3) CS FLACARA CALINESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI     – 
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Catalina Nan  (Alexandria) – Cristian Ilie, Catalin Tanase (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

4) C S VIRTOAPE – A S INTER PURANI     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Traian Ene (Plosca), Bogdan Constantin (Peretu) – seniori

Cornel Ghebaura – Tatiana Mitranus, Mihai Tatara (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5) AS VIITORUL DIDESTI – A.S. AVINTUL STEJARU     – 

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Daniel Neagu (Alexandria) – seniori

Daniel Neagu  (Alexandria) – Catalin Dobre, Mihai Cazacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  17.03.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS STEAUA SPATAREI – ACS TINERETUL SUHAIA     – 
Catalin Columban  (Videle) – Cristian Creanga (Turnu Magurele) , Mihai Petrescu (Videle) – seniori

Eduard Fatila – Gabriel Moraru, Robert Carp (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

2) AS TELEORMANUL TROIANUL – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     – 
Liviu Minca (Videle) – Valentin Ioradachioaia (Tiganesti), Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu, Ionut Nita (toti Videle) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

3) ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS FLACARA LITA     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Dan Ciucu, Ionut Nicolae (ambii Turnu Magurele) – seniori

Valentin Teodorescu – Darius Beznea, Luca Fudulu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

4) ACS CETATEA TURNU MAGURELE – AS PROGRESUL NENCIULESTI     – 
Alexandru Sirbu  (Rosiori de Vede) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Daniel Preda – Catalin Popa, Marius Burlacu (toti Rosiori  de Vede) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

5) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – CS VITANESTI     – 

Aurel Peia (Alexandria) – Felix Oprescu, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Tibi Spataru  (Alexandria) – Cosmin Negrea (Brinceni), Ionut Neda (Guruieni) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  17.03.2019   Ora: 11,00 

1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI     – 
Robert Chioreanu – Ionut Carabasu, Alin Soare (Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

2) AS REAL VIDELE – AS FLACARA TALPA II     – 
Cristian Beznea (Piatra) – Ionela Lungu (Galateni), Ionel Nisipeanu (Piatra)

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS VEDEA     – 
Cristian Radut – Marius Sandulescu, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)

Observator:  Florea Ricu (Rosiori de Vede)

4) AS REAL BEUCA – AS TINERETUL RADOIESTI     – 
Marian Grosu (Buzescu) – Ionel Galateanu (Guruieni), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

5) AS RECOLTA COPACEANCA – CS OLTENI-TELEORMAN     – 

Cristian Andrei – Florin Pastrama, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  17.03.2019  Ora: 11,00 

1) AS FLACARA 2015 CONTESTI – ACS IZVOARELE     – 
Mihai Rotaru – George Tobosaru, Marius Oancea (toti Alexandria)

Observator:  George Floricel (Alexandria)

2) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA     – 
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Stelian Purcarea, Marius Stoian (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

3) ACS ASTRA PLOSCA 2 – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS     – 
Stefan Creanga – Octavian Petre, Bogdan Doicut (Turnu Magurele)

Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele)

4) CS NANOV – CS VOINTA SALCIA     – 
Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Marian Grecu (Scrioastea)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

5) ACS UNIREA 2 BRINCENI – CS ASC SEACA     – 

Valentin Zvobota – Mihai Bajan (ambii Videle), Dorinel Luca (Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*