Archive for the ‘Cupa Romaniei’ Category

Juventus Bucuresti 4-1 Dinamo II , Cupa Romaniei

Juventus Bucuresti – Dinamo II , Cupa Romaniei Arbitrii: Illyeş Adrian , Cătană Gabriel Ion, Ionescu Adrian , Rezerva: Chilom Marius Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Juventus: Anghelache – F. Amet, Stănescu, Bârsănel, Tache – Ct. Păun, Liuba, Zaharia (cpt.), Tene – Istinie, A. Florică Dinamo II: Curcă – Stanca, M. Ioniţă, Crişan, Burnea – […]

Program Cupa Romaniei turul V

FRF a stabilit stabilit astazi meciurile din Cupa României Timisoreana – Turul V , meciurile se vor juca marti 6 septembrie de la ora 16:30, echipele calificate dupa acest tur vor juca cu echipele din Liga 1. rezultate live Petrotub Roman – FCM Bacau, 1-2 ASC Bacău – Dunărea Galaţi, 1-2 CS Vişina Nouă – […]

Visina Noua elimina FC Olt din Cupa Romaniei Timisoreana

Visina Noua invinge divizionara B FC OLT in repriza a doua de prelungiri prin autogolul lui Dan Ignat, antrenorul celor de la OLT a precizat la sfarsitul partidei ca a folosit multi jucatori noi si ca ureaza succes celor de la Visina Noua in Cupa Romaniei. Vişina Nouă: Stancu, Grigore, David, Militaru, Mihalache, Radu, Bogdan, […]

UTA Arad invinge Poli II Timisoara la penalty-uri

UTA Arad invinge Poli II Timisoara la penalty-uri Batrana Doamna din Arad traieste mai mult din amintiri insa in acest sezon au o bucurie imensa Poli Timisoara a fost retrogradata si astfel va avea loc eternul derby din banat insa pana la meciul dintre cele doua mari rivale ieri in Cupa Romaniei s-au intalnit Poli […]

Phoenix Ulmu 0-2 Viitorul Constanta , Cupa Romaniei

Phoenix Ulmu – Viitorul Constanta , Cupa Romaniei faza a-IV-a Arbitrii: Iugulescu Ionuţ Valentin, Cătană Gabriel Ion, Ionescu Adrian Stadion: Romprim , ora 17:30 Scor final 0-2 Au marcat Rusu si Hertu. FC Viitorul: Bolboașă – Ninu, Larie, Vajou , Păcuraru – Lazăr, Muscă Cristocea – Albu, Rusu, Simion . Au mai intrat: Mitache, Vînă, […]

Program Cupa Romaniei turul IV

Program Cupa Romaniei turul IV unde intra in joc si echipele din liga a-2-a. Voinţa Livezile – Gloria Bistriţa 3-2 Petrotub Roman – FC Botoşani 1-0 Oţelul Galaţi II – Dunărea Galaţi 1-2 Viticultorul Breaza – FCM Bacău 2-4 CF Brăila – Delta Tulcea  3-1 Callatis Mangalia – Farul Constanţa 5-4 Dunărea Călăraşi – Săgeata […]

CS Phoenix Ulmu 3-2 ACS Berceni , Cupa Romaniei

CS Phoenix Ulmu – ACS Berceni , Cupa Romaniei faza a-III-a Arbitrii: Burcea Petrică, Voinea Cristian Marius, Ilie Constantin Ora: 17:30 Stadion: Romprim , Bucuresti Scor final 3-2 Au marcat: 1-0 Latu 2-0 Ciparidis 3-0 Bogorodiţă 3-1 Funieru 3-2 Fâşie Ulmu: Vieru – Tatoi, Hrişcu , Achiţei, Mirescu – Bogorodiţă , Al. Radu , Iacob, […]

Program Cupa Romania faza a-III-a

Program Cupa Romania faza a-III-a , meciurile se vor disputa pe 16.08.2011 de la ora 17:300 Minerul Iacobeni – Gloria Bistriţa 2 0-2 Prometeu Craiova – Minerul Jilt Mătăsari 2-1 CSO Plopeni – Unirea Tărlungeni 3-1 Electrosid Titu – Chimia Brazi 0-1 Nova Mama Mia Becicherecul Mic – FC Şcolar Reşiţa 0-2 Millenium Giarmata – […]

Chimia Brazi face instructie cu Prahova Tomsani 11-0

In turul II al Cupei Romaniei s-au intalnit Prahova Tomsani si Chimia Brazi cei din urma impunandu-se cu un scor demn de curtea scolii 11-0. Au marcat pentru Chimia Brazi: Arnăutu 5, Minciună 2, I. Neagu, M. Dinu, Ct. Vlad, Vişan Arbitrii partidei au fost: Marius Cristian Georgescu, Florin Stănescu şi Dan Lucian Ilieş

Program Cupa Romaniei faza a-II-a 9.08.2011

Meciurile din faza a-II-a a Cupei Romaniei Timisoreana se vor disputa pe 9 august cu incepere de la ora 17:30 , dar iata si programul: Rezultatele vor fi live text de la ora 17:30 CS Minerul Motru – CS CFR Simeria , CS Ralbex Turcineşti – CS Minerul Jilt Mătăsari , AS Somesul Oar Loc […]