Archive for the ‘Liga 4 Bucuresti’ Category

Liga 4 Bucuresti , rezultate prima etapa

Etapa 1, Sezon 2016-2017 Olimpic – Progresul 2-6 Electroaparataj – Romprim 8-0 Progresul Spartac 1944 – CS Victoria 9-0 Tricolor – Sportul Studentesc 5-3 Fratia I – Regal Sport 0-3 Termo – Progresul 2005 3-1 Metaloglobus 2 – Venus 4-2 Electrica – Comprest, duminca, ora 14:00, Rocar sursa: ilfovsport.ro

Liga 4 Bucuresti se pregateste de un nou inceput

Mai sunt doua zile pana la termenul limita de inscriere in Liga 4 si pana acum din sursele noastre nu s-au inscris decat 8 echipe si sunt sanse mari ca Liga 5 sa nu se organizeze in acest sezon, oricum nimic nou sub soare AMFB a mai prelungit si anul trecut termenul de inscriere al […]

CS Rapid se inscrie in Liga 4 Bucuresti

Noua echipa de fotbal a CS Rapid se inscrie in Liga 4 unde se vor reintalnii cu echipe precum Progresul Bucuresti si Sportul Studentesc, ramane de vazut cum se vor descurca capriorii rapidului pe terenuri precum: Electroaparaj,Antilopa sau Aversa.

Incepe Liga 4 Bucuresti , vezi programul primei etape

Incepe Liga 4 Bucuresti fara vesnica campioana FC Chitila care s-a inscris in Liga 4 Ilfov.                 Seria 1 si singura de altfel 🙂 VK SOCCER – PROGRESUL BUCURESTI , teren Aversa Duminica 6.09.2015 , ora 17:00 VENUS 1914 – Sportul Studentesc, , teren Biruinta Duminica 6.09.2015 , […]

Liga 4 Bucuresti – play-off 2015

GRUPA A: PROGRESUL Bucuresti, ACS TERMO, COMPREST , SPORTUL STUDENȚESC II 22.05.2015 15:00 PROGRESUL – TERMO 17:30 : COMPREST – SPORTUL STUDENTESC 26.05.2015 15: 00 PROGRESUL – COMPREST 17: 30 TERMO – SPORTUL STUDENTESC 30.05.2015 15:00 TERMO – COMPREST 17: 30 PROGRESUL – SPORTUL STUDENTESC GRUPA B: FC CHITILA, ELECTROAPARATAJ, CHELSEA Bucuresti, SPERANȚA SĂBĂRENI 23.05.2015 […]

PlayOff Liga 4 Bucuresti – sezonul 2014

Finala: Comprest GIM Bucuresti 2-1 FC Juniorul Semifinale: FC Voluntari – FC Juniorul , Juniorul sa impus la penalty-uri. Comprest GIM Bucuresti – GVD , Comprest GIM sa impus la penalty-uri. Grupa A: FC JUNIORUL, AS ELECTROAPARATAJ, ACS CORBEANCA, ACS COMPREST Partidele se vor disputa pe terenul Romprim din Berceni Programul meciurilor: 19.05.2014 15.00: FC […]

Program play-off Liga 4 Bucuresti, sezonul 2013

Finala: 6.06.2013 FC Chitila vs Concordia III : 2-0 FC Chitila va juca finala contra Gloriei Cornesti, partida se disputa in judetul Prahova. Semifinale: 3.06.2013 FC Chitila – AS Termo : 4-2 Concordia III – FC 1 Decembrie : 3-1 Partidele din semifinale dar si finala se vor disputa pe stadionul Concordia din Comuna Chiajna […]

Liga 4 Bucuresti , etapa a-3-a

SERIA I 4 octombrie FC CHITILA – FC 1 DECEMBRIE , 2-2 CS CONCORDIA III –  PROGRESUL CERNICA II , 3-0 5 octombrie PROGRESUL – SC FC SPORTUL Studentesc III, 2-5 AS ZAMSPORT –  CS AVERSA , 0-11 6 octombrie CS ELECTRICA –  LICEUL M. ELIADE ,2-4 AS TERMO  – AS ROMPRIM, 1-1 ACS ILIE […]

Liga 4 Bucuresti , etapa a-2-a

Seria I CS ELECTRICA – AS TERMO , 1-4 AS ROMPRIM – FC CHITILA , 2-2 FC 1 DECEMBRIE – ACS ILIE OANA , 4-0 FC VOLUNTARI – CS CONCORDIA III  1-4 PROGRESUL CERNICA II – PROGRESUL Bucuresti , 0-4 SPORTUL III – AS ZAMSPORT , 8-0 LICEUL MIRCEA ELIADE – CS AVERSA , 6-2 […]

Incepe Liga 4 Bucuresti, vezi programul primei etape

Seria I CS CONCORDIA III – FC 1 DECEMBRIE , 2-1 AS TERMO – LICEUL MIRCEA ELIADE 2-1 FC CHITILA – CS ELECTRICA 7-1 ACS ILIE OANA – AS ROMPRIM 0-2 FC PROGRESUL Bucuresti – FC VOLUNTARI 5-2 AS ZAMSPORT – CERNICA II (amanat) CS AVERSA – SPORTUL III 0-5 Seria II AFC DOBROESTI – […]