Archive for the ‘Liga 4 Bucuresti’ Category

Inter Voluntari 1-4 Nida Popesti Leordeni , Liga 4 Bucuresti

Inter Voluntari 1-3 Nida Popesti Leordeni , Liga 4 Bucuresti Arbitrii: Bejan Razvan , Katona Liviu, Chima Cristian. R: Istrate Marin Stadion ANTILOPA Scor final 1-4 Mai multe foto pe facebook.com/bitnews.ro

Liga 4 Bucuresti , etapa VIII

Meciurile se disputa in data de 14.10.2011 incepand cu ora 16:00 pe terenurile echipelor gazda dupa programul urmator: Seria I AS CALCIO – SPORTUL 3 2-0 JUNIORUL – AVERSA 5-2 PROGRESUL – VIITORUL JILAVA 0-2 MARIUS Lacatus – FC CHITILA 1-3 VOINTA – ElectroAPARATAJ 1 7-1 CS PANTELIMON – DINAMO 0-4 Inter CLINCENI 2 – […]

Termo I 11-0 CS Electrica , Cupa Romaniei

TERMO – CS ELECTRICA , teren Antilopa , ora 15:00 Arbitrii: Radu Victor , Tonca Stelian , Mirea Adrian Scor final 11-0 Galerie Foto:

TERMO Longevity 6-0 CLINCENI II

TERMO Longevity – CLINCENI II , Teren Antilopa Arbitrii: Guşiţă Stelian, Radu Costin , Mitroi Cristian , R: Lucan Liliana Scor final 6-0 Au marcat: Mitrea Levente (3) , Slav Remus (2), Dumitru Ionut (1) Mai multe foto aici : http://www.facebook.com/bitnews.ro

AVERSA – AS CALCIO , galerie foto

AVERSA – AS CALCIO , teren Aversa Arbitrii: Toma Adrian, Neagu Mihai , Militaru Mihaela , R: Ifrosa Sorin Mai multe foto aici : http://www.facebook.com/bitnews.ro

Liga 4 Bucuresti etapa a-VII-a

Seria 1 TERMO I – CLINCENI II 6-0 , galerie foto AVERSA – AS CALCIO 2-4, galerie foto VIITORUL JILAVA – JUNIORUL 5-0 FC CHITILA – PROGRESUL 2-0 EL-APARATAJ 1 – MARIUS Lacatus DINAMO – VOINTA 3-2 UNIREA TRICOLOR – CS PANTELIMON 1-2 Seria 2 CS ELECTRICA – FC 1 DECEMBRIE 1-5 NIDA POPESTI Leordeni  […]

Liga 4 Bucuresti etapa VI (intermediara)

Liga 4 Bucuresti etapa VI (intermediara) 4-5 octombrie 2011 , programul meciurilor este urmatorul: Seria 1 TERMO 1 – SPORTUL 3 6-0 AS CALCIO – VIITORUL JILAVA 3-1 JUNIORUL – FC CHITILA 0-8 PROGRESUL – EL-APARATAJ 1 MARIUS Lacatus – DINAMO VOINTA – UNIREA TRICOLOR 1-1 CLINCENI2 – CS PANTELIMON 0-3 Seria 2 CS ELECTRICA […]

ROMPRIM 8-2 SPICUL ROMPAN , Liga 4 Bucuresti

ROMPRIM 8-2 SPICUL ROMPAN , Liga 4 Bucuresti Arbitru: Diaconu Constantin, Ursu Andreeas , Manescu Constantin Stadion: ROMPRIM Mai multe foto pe facebook.com/bitnews.ro

Liga 4 Bucuresti , etapa V

Seria 1 SPORTUL3 – CLINCENI2 3-1 CS AVERSA – TERMO 1-3 FC CHITILA – AS CALCIO 4-0 EL-APARATAJ 1 – JUNIORUL DINAMO – PROGRESUL 2-0 UNIREA TRICOLOR – MARIUS Lacatus 4-0 CS PANTELIMON – VOINTA Seria 2 NIDA Popesti Leordeni – FC 1 DECEMBRIE METALOGLOBUS 2 – CS ELECTRICA 1-1 ILIE OANA – CORESI AS […]

TERMO 1 Longevity 5-1 VIITORUL JILAVA , derby Liga 4 Bucuresti

TERMO 1 Longevity – VIITORUL JILAVA Arbitrii: Diaconu Constantin, Ursu Andreeas, Manescu Constantin , R: Georgescu Robert Teren: Antilopa , ora: 15:00 Scor final 5-1 Au marcat: Dumitru Ionut (2), Munteanu Stefan (2) , Niculae Costel / Enache Ionut Echipe: Prima repriza a fost dominata in totalitate de cei de la Termo care conduceau la […]