Archive for the ‘Liga 4’ Category

Liga 4 Ialomita – rezultate meciuri clasamente

Liga 4 Ialomita – rezultate meciuri clasamente Meciuri 10.04.2011 Rapid Fetesti – Vointa Reviga Baraganul Ciulnita – Victoria Mt. Buzau Viticola Agrofam Fetesti – Libertatea Salcioara Recolta Gh. Doja – Olimpia Brazi Juventus Boranesti – Victoria Amara C.S Victoria Tandarei – Recolta 2008 Gh. Lazar C.F. Abatorul Slobozia – Andrias Andrasesti Recolta Barcanesti – Viitorul […]

Liga 4 Vrancea 2011 meciuri clasament

Liga 4 Vrancea 2011 meciuri clasament Dum, 10 Apr 11:00 VICTORIA GUGESTI – FC BALESTI Dum, 10 Apr 11:00 DINAMO TATARANU – VOINTA SL.CIORASTI Dum, 10 Apr 11:00 ZORILE COTESTI – AS CIMPINEANCA Dum, 10 Apr 13:30 FC SORSTE BORDEASCA – DINAMO CARLIGELE Dum, 10 Apr 11:00 FLACARA URECHESTI – AS UNIREA MILCOVU Sam, 09 […]

Liga 4 Botosani – 10.04.2011

Liga 4 Botosani – 10.04.2011 13:00 Rapid Ungureni – ProSport Vf. Campului 17:00 Nord Star Pomarla – CS AS Roma 11:00 FC II Botosani – Bucovina Rogojesti 11:00 AS 2000 Bucecea – CS Darabani 11:00 FC Concesti – Avantul Albesti 11:00 FC Paltinis – Sportivul Trusesti 11:00 FCM Dorohoi – AS Leorda

Liga 4 Mures 2011-2012

Asociatia Judeteana de Fotbal MURES Str. Gheorghe Doja nr.231 Cod postal 540236 Tel/fax: 0265-265.809 0265-269.032 http://www.ajfmures.ro Program competitional 2011 Liga 4 Mures – meciuri ETAPA a XVlll-a 09.04.2011 ora 11,00 29. A.S.M.S.E.08 TG-MURES – A.F.C.GAZ-METAN TG-MURES 30. A.C.S.TARNAVA MICA SG.DE PADURE – A.C.S.MIERCUREA-NIRAJ 31. C.S.L.U.MOBILA SOVATA – STA 32. A.S.GAZ-METAN DANES – C.S.IERNUT 33. C.S.MURESUL […]

Meciuri Liga 4 Neamt 10.04.2011

Meciuri Liga 4 Neamt 10.04.2011 Speranta Raucesti – Zimbrul Vinatori Moldova Draganesti – Ozana Timisesti Vointa Ion Creanga – Teiul Poiana Teiului Victoria Horia – Avintul Petricani Biruinta Gheraiesti – Moldova Cordun Bradul Roznov – LPS Roman Energia Girov – Energia Pingarati Viitorul Podoleni – Spicul Tamaseni Clasament Liga 4 Seria I Energia Girov 54 […]

Liga 4 Seniori Suceava – Meciuri Etapa 26 – rezultate

Liga 4 Seniori Suceava – Meciurile pentru Etapa 26 10.04.2011 CSO Viitorul Liteni – AS Vointa Stroiesti FC Marginea – AS Steaua Dumbraveni CS Gura Humorului – AS Zimbrul Siret Info AS Foresta Moldovita – AS Bucovina Fratautii Noi AS Unirea Boroaia – AS Florconstruct Patrauti CSM Dorna Vatra Dornei – AS Minerul Iacobeni CSM […]

Meciuri Liga 4 Bucuresti : 8.04.2011 : rezultate live

Meciuri Liga 4 Bucuresti : 8.04.2011 : rezultate live Seria 1 AFC PROGRESUL – AFC CORESI PR. CERNICA 2 – FC CHITILA METALOGLOBUS – CONCORDIA CH. AS TERMO – AS LONGEVITY : 0-2 FC DINAMO 3 – AVERSA Seria 2 AFC CALCIO – PR CERNICA INTER CLINCENI – ACS MARIUS L CS PANTELIMON – ELECTROAPARATAJ […]

Meciuri Liga 4 Valcea – etapa 22 din 9.04.2011

Liga 4 Valcea – etapa 22 din 9.04.2011 AS Sirineasa-Cozia Calimanesti, Vointa Orlesti- Unirea Pausesti Maglasi, FC Babeni-Oltetul Zatreni, Minerul Berbesti- Posada Perisani, Victoria Frâncesti- ASA Hidroelectra Rm. Vâlcea, Flacara Horezu- Viitorul Valea Mare, Dinamo 2007 Rm. Vâlcea-Oltetul Alunu, Nova Turist Mihaesti- CSM Dragasani, Damila Maciuca- Lotru Brezoi,

Meciuri Liga 4 Arges seniori 9.04.2011

Meciuri Liga 4 Arges seniori 9.04.2011 SPORTING PITESTI – A.S. OLIMPIA SUSENI STILPENI RADESTI 2007 – C.S. DOMNESTI MIROSI – UNIREA COSTESTI DINAMIC MIOVENI – VIITORUL STEFANESTI 2007 RAPID PITESTI – TOP ARENA TOPOLOVENI STEAUA NEGRASI – C.S. RUCAR F.C. DANUT COMAN – DLR PITESTI F.C. ARGES – A.S. BASCOV

Liga 4 Brasov meciuri – etapa 22 – rezultate 09-04-2011

Liga 4 Brasov meciuri – etapa 22 – rezultate 09-04-2011 A.S. Caţa – Carpaţi Berivoi Viitorul Ghimbav – Înfrăţirea Hărman A.S.F. Zărneşti – A.S. Jibert C.S. Forex Braşov – Viromet 2006 Victoria C.S.M. Făgăraş – Aripile Braşov C.S. C.F.R. Braşov- Olimpia Sânpetru Cetatea Rupea Homorod – Inter Cristian F.C. Râşnov – F.C. Ghimbav 2000