Voința Turnu Măgurele și Voința Saelele 2017 se întâlnesc în campionatul juniorilor U 13

juniori u 14 poza 2De la 1 octombrie 2017 va începe și campionatul juniorilor Under 13, adica cei nascuți în 2005. Interesant este că în acest an vor evolua două echipe din aceeași comună: Vointa Turnu Magurele, care deocamdata joaca la Saelele dar s-ar putea ca la juniori să joace pe terenul de la Armată, și nou înființata Voința Saelele 2017 care a preluat grupele de juniori de la Sporting Turnu. Vă prezentăm mai jos programul meciurilor:

JUNIORI, UNDER 13 (2005) / Editia 2017-2018 / TUR

Etapa 1     01-10-2017 – 11:00

1) AS DINAMIC KIDS VIDELE – CSS 1 ALEXANDRIA  (Gudan)   –
2) ACS VOINTA TURNU MAGUELE – CSS 3 ALEXANDRIA  (Rizea) –
3) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     –
4) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – AS VOINTA SAELELE 2017 (Mitroi)    –
5) AS VIITORUL ZIMNICEA  (Leseanu) – CSS 2 ALEXANDRIA   (Berechet)  –

Etapa 2     08-10-2017 – 11:00

1) CSS 3 ALEXANDRIA – AS DINAMIC KIDS VIDELE     –
2) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – ACS VOINTA TURNU MAGUELE     –
3) AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     –
4) CSS 2 ALEXANDRIA – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     –
5) CSS 1 ALEXANDRIA – AS VIITORUL ZIMNICEA     –

Etapa 3     15-10-2017 – 11:00

1) AS DINAMIC KIDS VIDELE – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     –
2) ACS VOINTA TURNU MAGUELE – AS VOINTA SAELELE 2017     –
3) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA – CSS 2 ALEXANDRIA     –
4) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – AS VIITORUL ZIMNICEA     –
5) CSS 3 ALEXANDRIA – CSS 1 ALEXANDRIA     –

Etapa 4     22-10-2017 – 11:00

1) AS VOINTA SAELELE 2017 – AS DINAMIC KIDS VIDELE     –
2) CSS 2 ALEXANDRIA – ACS VOINTA TURNU MAGUELE     –
3) AS VIITORUL ZIMNICEA – ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     –
4) CSS 1 ALEXANDRIA – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     –
5) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – CSS 3 ALEXANDRIA     –

Etapa 5     29-10-2017 – 11:00

1) AS DINAMIC KIDS VIDELE – CSS 2 ALEXANDRIA     –
2) ACS VOINTA TURNU MAGUELE – AS VIITORUL ZIMNICEA     –
3) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     –
4) CSS 3 ALEXANDRIA – AS VOINTA SAELELE 2017     –
5) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – CSS 1 ALEXANDRIA     –

Etapa 6     05-11-2017 – 11:00

1) AS VIITORUL ZIMNICEA – AS DINAMIC KIDS VIDELE     –
2) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – ACS VOINTA TURNU MAGUELE     –
3) CSS 1 ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     –
4) CSS 2 ALEXANDRIA – CSS 3 ALEXANDRIA     –
5) AS VOINTA SAELELE 2017 – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     –

Etapa 7     12-11-2017 – 11:00

1) AS DINAMIC KIDS VIDELE – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     –
2) ACS VOINTA TURNU MAGUELE – ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     –
3) CSS 3 ALEXANDRIA – AS VIITORUL ZIMNICEA     –
4) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – CSS 2 ALEXANDRIA     –
5) AS VOINTA SAELELE 2017 – CSS 1 ALEXANDRIA     –

Etapa 8     19-11-2017 – 11:00

1) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA – AS DINAMIC KIDS VIDELE     –
2) ACS VOINTA TURNU MAGUELE – CSS 1 ALEXANDRIA     –
3) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – CSS 3 ALEXANDRIA     –
4) AS VIITORUL ZIMNICEA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     –
5) CSS 2 ALEXANDRIA – AS VOINTA SAELELE 2017     –

Etapa 9     26-11-2017 – 11:00

1) AS DINAMIC KIDS VIDELE – ACS VOINTA TURNU MAGUELE     –
2) CSS 3 ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     –
3) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA     –
4) AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VIITORUL ZIMNICEA     –
5) CSS 1 ALEXANDRIA – CSS 2 ALEXANDRIA     -

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*